MERHABA

Montessori & Waldorf

Ebeveynli Gelişim Grupları

Ebeveyn eşliğinde gerçekleşen; Montessori ve Waldorf yaklaşımı ile programlanan gruplarımız çocuklarımızın gelişim gruplarına göre belirli gün ve saatlerde gerçekleşmektedir.

Gruplarımızın eğitmen kadrosu çocuk gelişimi ve eğitimcilerden, alanında tecrübeli anaokulu öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Gruplarımıza 10-60 ay arası tüm çocuklar katılım sağlayabilir. Ebeveynli Gelişim Grubu etkinlikleri hava durumuna göre okulumuzun kış bahçesinde ve etkinlik sınıflarımızda gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımız; 5 çocuk ve 5 ebeveynden oluşmaktadır. Programlarımıza kayıt zamanları belirli dönemlerde gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımıza katılımlar, 'Bir Dönemlik' kayıt olarak gerçekleşmektedir. Bir dönem 8 ya da 10 hafta boyunca devam etmektedir. Tek günlük katılım imkanı ve deneme dersi bulunmamaktadır.

Atölye çalışmalarımızda;

Montessori-Waldorf materyalleri çocuklarımızın duyusal, bilişsel gelişimine destek olurken, dil etkinlikleri ve grup içinde oynanan kavram oyunları çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişim alanına da destek olacaktır.

Bahçemizde yaşayan hayvanlarımızın, meyve ağaçlarımızın, sebze fidelerimizin bizlere eşlik ettiği anaokulumuzda; çocuklarımız hem doğal yaşama, hem grup çalışmalarına hem de anaokulu gruplarına hazırlanmaktadır.

Kayıt İçin Ödeme Yap

Salı & Perşembe Atölyeleri

Haftanın 2 günü katılım sağlayan ebeveyn ve çocuklarımız için hazırlanan gruptur. 8 hafta toplam 16 atölyedir.

Cumartesi Atölyeleri

Haftanın 1 günü katılım sağlayan ebeveyn ve çocuklarımız için hazırlanan gruptur. 8 hafta toplam 8 atölyedir.