MERHABA

Montessori & Waldorf

Ebeveynli Gelişim Grupları

Ebeveyn eşliğinde gerçekleşen; Montessori ve Waldorf yaklaşımı ile programlanan gruplarımız çocuklarımızın gelişim gruplarına göre belirli gün ve saatlerde gerçekleşmektedir.

Gruplarımızın eğitmen kadrosu çocuk gelişimi ve eğitimcilerden, alanında tecrübeli anaokulu öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Gruplarımıza 18-48 ay arası tüm çocuklar katılım sağlayabilir. Yaz Dönemi etkinliklerinin hepsi bahçede açık havada gerçekleşmektedir.Tüm ebeveynli gruplarımız; 8 çocuk ve 8 ebeveynden oluşmaktadır. Programlarımıza kayıt zamanları belirli dönemlerde gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımıza katılımlar, 'Bir Dönemlik' kayıt olarak gerçekleşmektedir. Bir dönem 8 ya da 10 hafta boyunca devam etmektedir. Tek günlük katılım imkanı ve deneme dersi bulunmamaktadır.

Atölye çalışmalarımızda;

Montessori-Waldorf materyalleri çocuklarımızın duyusal, bilişsel gelişimine destek olurken, dil etkinlikleri ve grup içinde oynanan kavram oyunları çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişim alanına da destek olacaktır.

Bahçemizde yaşayan hayvanlarımızın, meyve ağaçlarımızın, sebze fidelerimizin bizlere eşlik ettiği anaokulumuzda; çocuklarımız hem doğal yaşama, hem grup çalışmalarına hem de anaokulu gruplarına hazırlanmaktadır.

KAYIT İÇİN DÖKÜMANLARI İNCELE

Grup ve kontenjan bilgileri

YAZ DÖNEMİ Salı & Perşembe 11:00-12:00 - 2,5-3,5 Yaş (DOLU)
7 / 7
YAZ DÖNEMİ Salı & Perşembe 09:45-10:45 - 1,5-2,5 (DOLU)
7 / 7

Mayıs - Haziran Yaz Dönemi

KAYIT İÇİN DÖKÜMANLARI İNCELE