MERHABA

Montessori & Waldorf

Ebeveynli Gelişim Grupları

Ebeveyn eşliğinde gerçekleşen; Montessori ve Waldorf yaklaşımı ile programlanan gruplarımız çocuklarımızın gelişim gruplarına göre belirli gün ve saatlerde gerçekleşmektedir.

Gruplarımızın eğitmen kadrosu çocuk gelişimi ve eğitimcilerden, alanında tecrübeli anaokulu öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Gruplarımıza 17 - 42 ay arası tüm çocuklar katılım sağlayabilir. Ebeveynli Gelişim Grubu etkinlikleri hava durumuna göre okulumuzun kış bahçesinde ve etkinlik sınıflarımızda gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımız; 7 çocuk ve 7 ebeveynden oluşmaktadır. Programlarımıza kayıt zamanları belirli dönemlerde gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımıza katılımlar, 'Bir Dönemlik' kayıt olarak gerçekleşmektedir. Bir dönem en az 6, en çok 10 hafta boyunca devam etmektedir. Dönemin bitişiyle yeni bir gelişim programı başlamakta, çocuklarımız alıştığı ortamda ebeveynli gelişim gruplarına devam etmektedir. Atölye çalışmalarımıza tek günlük katılım imkanı ve deneme dersi bulunmamaktadır. Katılım sağlamak istediğiniz dönem için çocuğunuz ile birlikte okulumuzu ziyaret edebilir, yakından bizi tanıyabilirsiniz. Ebeveynli gruplarda kurumumuzun içinde aynı anda 2 grubumuz etkinlik yapmaktadırlar. Güne merhaba ve güne veda danslarını birleşik şekilde belirli zamanlarda yapabilirler.

Atölye çalışmalarımızda;

Montessori-Waldorf materyalleri çocuklarımızın duyusal, bilişsel gelişimine destek olurken, dil etkinlikleri ve grup içinde oynanan kavram oyunları, doğa içinde deneyerek öğrenmeyi hedefleyen programımız, akranlarıyla iletişim halinde olan çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişim alanına da destek olacaktır.

Bahçemizde yaşayan hayvanlarımızın, meyve ağaçlarımızın, sebze fidelerimizin bizlere eşlik ettiği anaokulumuzda; çocuklarımız hem doğal yaşama, hem grup çalışmalarına hem de anaokulu gruplarına hazırlanmaktadır.

Ebeveynli Oyun Grubu Ön Başvuru Formu
YAZ DÖNEMİ HAFTA İÇİ GRUPLARI 9 MAYIS - 4 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDADIR. YAZ DÖNEMİ CUMARTESİ GRUPLARI 4 MAYIS - 29 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDADIR.

Kontenjan önceliği mevcut devam eden grup katılımcılarına verilmektedir. Devam etmek istemeyen katılımcılardan açılan boşluklara, sıra ile kayıt alımı yapılacaktır. Yapacağınız ön başvuru, kesin kayıt anlamına gelmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hata: Lütfen bilgileri kontrol edin!

Kayıt İçin Ödeme Yap

Salı & Perşembe Atölyeleri

Haftanın 2 günü katılım sağlayan ebeveyn ve çocuklarımız için hazırlanan gruptur. 8 hafta toplam 16 atölyedir.

Cumartesi Atölyeleri

Haftanın 1 günü katılım sağlayan ebeveyn ve çocuklarımız için hazırlanan gruptur. 8 hafta toplam 8 atölyedir.