MERHABA

Montessori & Waldorf

Ebeveynli Gelişim Grupları

Ebeveyn eşliğinde gerçekleşen; Montessori ve Waldorf yaklaşımı ile programlanan gruplarımız çocuklarımızın gelişim gruplarına göre belirli gün ve saatlerde gerçekleşmektedir.

Gruplarımızın eğitmen kadrosu çocuk gelişimi ve eğitimcilerden, alanında tecrübeli anaokulu öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Gruplarımıza 10-60 ay arası tüm çocuklar katılım sağlayabilir. Ebeveynli Gelişim Grubu etkinlikleri hava durumuna göre okulumuzun kış bahçesinde ve etkinlik sınıflarımızda gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımız; 6 çocuk ve 6 ebeveynden oluşmaktadır. Programlarımıza kayıt zamanları belirli dönemlerde gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımıza katılımlar, 'Bir Dönemlik' kayıt olarak gerçekleşmektedir. Bir dönem en az 6, en çok 10 hafta boyunca devam etmektedir. Dönemin bitişiyle yeni bir gelişim programı başlamakta, çocuklarımız alıştığı ortamda ebeveynli gelişim gruplarına devam etmektedir. Atölye çalışmalarımıza tek günlük katılım imkanı ve deneme dersi bulunmamaktadır. Katılım sağlamak istediğiniz dönem için çocuğunuz ile birlikte okulumuzu ziyaret edebilir, yakından bizi tanıyabilirsiniz.

Atölye çalışmalarımızda;

Montessori-Waldorf materyalleri çocuklarımızın duyusal, bilişsel gelişimine destek olurken, dil etkinlikleri ve grup içinde oynanan kavram oyunları, doğa içinde deneyerek öğrenmeyi hedefleyen programımız, akranlarıyla iletişim halinde olan çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişim alanına da destek olacaktır.

Bahçemizde yaşayan hayvanlarımızın, meyve ağaçlarımızın, sebze fidelerimizin bizlere eşlik ettiği anaokulumuzda; çocuklarımız hem doğal yaşama, hem grup çalışmalarına hem de anaokulu gruplarına hazırlanmaktadır.

Kayıt İçin Ödeme Yap

Salı & Perşembe Atölyeleri

Haftanın 2 günü katılım sağlayan ebeveyn ve çocuklarımız için hazırlanan gruptur. 7 hafta toplam 14 atölyedir. 4 Temmuz ile 24 Ağustos tarihleri arasındadır.

Cumartesi Atölyeleri

Haftanın 1 günü katılım sağlayan ebeveyn ve çocuklarımız için hazırlanan gruptur. 7 hafta toplam 7 atölyedir. 22 Temmuz ile 2 Eylül tarihleri arasındadır.