MERHABA

Montessori & Waldorf

Ebeveynli Gelişim Grupları

Ebeveyn eşliğinde gerçekleşen; Montessori ve Waldorf yaklaşımı ile programlanan gruplarımız çocuklarımızın gelişim gruplarına göre belirli gün ve saatlerde gerçekleşmektedir.

Gruplarımızın eğitmen kadrosu çocuk gelişimi ve eğitimcilerden, alanında tecrübeli anaokulu öğretmenlerinden ayrıca ingilizce öğretmeninden oluşmaktadır.

Gruplarımıza 18-48 ay arası tüm çocuklar katılım sağlayabilir. Tüm ebeveynli gruplarımız; pandemi sebebiyle 6 çocuk ve 6 ebeveynden oluşmaktadır. Programlarımıza kayıt zamanları belirli dönemlerde gerçekleşmektedir. Tüm ebeveynli gruplarımıza katılımlar, 'Bir Dönemlik' kayıt olarak gerçekleşmektedir. Bir dönem 8 ya da 10 hafta boyunca devam etmektedir. Tek günlük katılım imkanı ve deneme dersi bulunmamaktadır.

Atölye çalışmalarımızda;

Montessori-Waldorf materyalleri çocuklarımızın duyusal, bilişsel gelişimine destek olurken, dil etkinlikleri ve grup içinde oynanan kavram oyunları çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişim alanına da destek olacaktır.

Bahçemizde yaşayan hayvanlarımızın, meyve ağaçlarımızın, sebze fidelerimizin bizlere eşlik ettiği anaokulumuzda; çocuklarımız hem doğal yaşama, hem grup çalışmalarına hem de anaokulu gruplarına hazırlanmaktadır.

KAYIT İÇİN DÖKÜMANLARI İNCELE

Grup ve kontenjan bilgileri

Kış Cumartesi 12:30-13:30 - 2,5-3,5 Yaş (DOLU)
6 / 6
Kış Cumartesi 11:15-12:15 - 2-3 Yaş (KAYIT İÇİN UYGUN)
4 / 6
Kış Salı & Perşembe 11:00-12:00 - 2,5-3,5 Yaş (DOLU)
6 / 6
Kış Pazartesi & Çarşamba 11:00-12:00 - 2,5-3,5 Yaş (KAYIT İÇİN UYGUN)
3 / 6

*Kontenjan bilgileri anlık olarak Atölye Kafa Kafaya öğrenci yönetim sisteminden alınmaktadır.

Ön kayıt yaptırmak için tıklayın

Sonbahar Dönemi kontenjan sınırına ulaşmıştır, ilginiz için teşekkür ederiz.
KIŞ DÖNEMİ 1 Aralık'ta başlayacaktır. Ön kayıt oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. 0(224) 413 06 03